1 Buty piłkarskie turfy Tiempo Genio II Leather TF Nike (niebieskie)

Buty piłkarskie turfy Tiempo Genio II Leather TF Nike (niebieskie)

Kod produktu: TJ5S9awv
Dostępność: W magazynie
Size: *

zł350.00 zł250.07
Ilość:  

Buty do gry w hali nie mogą Cię zawieść. Poślizgnięcie może przekreślić całą Twoją piłkarską karierę, a to nie wchodzi w grę. Dlatego właśnie marka Nike stworzyła turfy Tiempo Genio Leather IC.

Ten model to bezkompromisowość pod każdym względem. Wyróżnia się ciekawym i oryginalnym wyglądem, a wysokiej jakości materiały sprawiają, że buty będą Ci służyć przez wiele sezonów. Wszystko dzięki bardzo wytrzymałej i wysokiej jakości skórze licowej - jest elastyczna, nieprzemakalna, dopasowuje się do kształtu nogi, a co najważniejsze jest niezwykle odporna na uszkodzenia i zużycie. Częste kopnięcia, ciągły bieg z piłką przy nodze nie są więc żadnym problemem.

Równie istotna jest podeszwa - ta zapewnia sprężystość i doskonałą amortyzację, dzięki czemu ryzyko kontuzji jest minimalne. Dzięki małym koreczkom w modelu Tiempo Genio masz pewność, że nie będziesz mieć problemu z gwałtownym zatrzymaniem się, a buty będą mieć odpowiednią przyczepność na każdej syntetycznej nawierzchni. Dodatkowo zapiętek z pianki zapewnia dodatkową amortyzację i utrzymuje piętę na miejscu.

Nie ma miejsca na wahania. Wybór jest jeden, więc... Co Ty na to, by zacząć mecz? 


Parametry:

  • buty do gry na sztucznej murawie
  • cholewka: skóra licowa
  • podeszwa z małymi korkami zapewniającymi przyczepność
  • wkładka z pianki EVA o wysokiej gęstości zapewnia dynamiczną amortyzację

Rozmiary:

Buty piłkarskie turfy Tiempo Genio II Leather TF Nike (niebieskie)