1 buty do biegania damskie NEW BALANCE W860PL4 24111 | Internetowy sklep fitness

buty do biegania damskie NEW BALANCE W860PL4 24111 | Internetowy sklep fitness

Kod produktu: L3Jxh9Hq
Dostępność: W magazynie
Size: *

zł331.90 zł257.85
Ilość:  

 


Buty damskie przeznaczone do biegania na twardych nawierzchniach. Jest to model treningowy na średnie oraz długie dystanse, charakteryzujący się bardzo dobrą amortyzacją, przy zachowaniu niewielkiej wagi.

Cholewka:
Cholewka buta, razem z językiem, wykonana jest z meshu dla lepszej wentylacji i cyrkulacji powietrza. Wewnątrz zastosowano miękki materiał, przez co but nie powoduje otarć podczas biegu.

Wkładka:
W butach zastosowano specjalistyczną, wyjmowaną wkładkę, która znakomicie dopasowuje się do stopy, pozwalając na bardziej komfortowy bieg.

Podeszwa:
Dzięki 12 mm różnicy wysokości pomiędzy położeniem pięty w stosunku do palców, but umożliwia bardziej naturalne ułożenie stopy podczas biegu. W podeszwie wykorzystano wysokiej klasy, lekką piankę tworzącą podeszwę środkową. W porównaniu z tradycyjnymi materiałami Acteva Lite ma lepszą amortyzację i zwiększoną odporność na zgniecenia. Jest lżejsza od pianki Acteva o 14 %. Dodatkowo technologia Medial Post stabilizując ruchy kołyszące stopy, zapewnia wystarczające wspomaganie pronatorów.

Szczegóły:  
Przeznaczenie: bieganie
Detale: logo New Balance, kontrastowe elementy, meshowe wstawki
Kolor: odcień fioletowego
Kolor wg producenta:      
violet

 
Sposób biegania, zależy od biomechaniki naszego układu ruchu. Dlatego, przy wyborze butów biegowych, dla wygody i bezpieczeństwa, należy zwrócić uwagę, jaki rodzaj stopy posiadamy. Wyróżniamy trzy rodzaje stóp: neutralna, pronująca oraz supinująca. U biegacza ze stopą neutralną podbicie jest standardowo zbudowane, a ciężar ciała rozprowadzany jest równomiernie, od momentu uderzenia piętą o podłoże, aż do wybicia palcami. W przypadku pronatora, podbicie jest obniżone, często występuje płaskostopie, a stopa podczas kroku przechylana jest do wewnątrz i potrzebuje odpowiedniego wsparcia oraz stabilizacji. U supinatora natomiast, podbicie jest wysokie i nadmiernie obciążana jest zewnętrzna krawędź stopy. Niezbędne jest wzmocnienie i zwiększona amortyzacja.

Abzorb - doskonałe rozwiązanie dla amortyzacji podeszwy buta. Wykonany z polimeru komponent absorbuje i rozprasza energię powstającą przy uderzeniu buta o podłoże.

Ndurance - tworzywo gumowe umieszczone na podeszwie pod piętą, które zapewnia trwałość podczas uderzeń piętą.

T-BEAM -  wzorowana jest na desce surfingowej. Dzięki jej unikalnej budowie doskonale stabilizuje śródstopie oraz ruchy skrętne.

buty do biegania damskie NEW BALANCE W860PL4 24111 | Internetowy sklep fitness