1 Buty do biegania męskie Gel Pulse 7 Asics (granatowe)

Buty do biegania męskie Gel Pulse 7 Asics (granatowe)

Kod produktu: s7dDDOMd
Dostępność: W magazynie
Size: *

zł319.80 zł262.56
Ilość:  

Nie ma drugiego sportu, który wpływałby na całe ciało tak wszechstronnie jak bieganie. To najbardziej naturalna forma aktywności, która nie wymaga od Ciebie niczego poza odrobiną samozaparcia i... odpowiednimi butami. Obuwie Gel Pulse 7 marki Asics to nowoczesne buty biegowe, dzięki którym ryzyko kontuzji jest ograniczone do minimum.

Zastosowane materiały są maksymalnie trwałe i odporne na uszkodzenia, więc tarcie i warunki zewnętrzne nie wpływają negatywnie na wygląd butów ani ich jakość. Gładkie wykończenia zmniejszają opór powietrza, tym samym ułatwiając Ci bieg i wpływając pozytywnie na Twój czas. Co istotne, stopa jest unieruchomiona i usztywniona, a jednocześnie miękkie wykończenie nie powoduje otarć ani dyskomfortu.

Najważniejsza jest jednak odpowiednio wyprofilowana podeszwa. Ta została dostosowana do stopy biegaczy neutralnych, zapewniając najlepsze warunki do biegu właśnie w przypadku typu neutralnego. System amortyzacji GEL Cushioning absorbuje wstrząsy i podnosi komfort biegu, izolując stopę od podłoża. Tym samym zapewnia najlepsze warunki do biegu, i to nawet przez naprawdę długi czas. Trusstic System sprawia, że but ma mniejszą wagę, a tym samym poprawia Twoją zwrotność. W zakręty wejdziesz bez problemu także dzięki odpowiedniej stabilizacji śródstopia.

Od palców aż po pięty - przez całą stopę masz zapewnione doskonałe podparcie i absorpcję wstrząsów. Wszystko po to, byś stał się jeszcze lepszym biegaczem!


Parametry:

  • cholewka z gładkimi wykończeniami
  • System Rearfoot and Forefoot GEL Cushioning
  • materiał SpEVA w podeszwie środkowej
  • Trusstic System
  • dla biegaczy neutralnych

 

Buty do biegania męskie Gel Pulse 7 Asics (granatowe)