1 Buty do biegania męskie FuzeX Asics (czarne)

Buty do biegania męskie FuzeX Asics (czarne)

Kod produktu: yY3HtcXH
Dostępność: W magazynie
Size: *

zł332.85 zł247.72
Ilość:  

Buty FuzeX marki Asics to pierwszy model do biegania, w którym zintegrowano piankę Solyte z amortyzującą wkładką GEL, co w efekcie gwarantuje dynamiczny i bezpieczny krok podczas każdego biegu.

Model o bezszwowej konstrukcji, zapewnia rewelacyjną oddychalność i dopasowanie do stopy. Zastosowanie licznych technologii wchodzących w skład FuzeGel świetnie tłumi drgania w trakcie lądowania stopy na podłożu, jednocześnie gwarantując płynne i dynamiczne przetaczanie. Ponadto 3-warstwowa wkładka podeszwy gwarantuje lepsze dopasowanie obuwia do stopy, zdecydowanie szybszą regenerację podeszwy po każdym joggingu, bardzo dobrą cyrkulację powietrza, a do tego ma działanie antybakteryjne. Wszystkie te parametry sprawiają, że buty fuzex marki Asics są bardzo popularne wśród biegaczy i nie sposób przejść obok nich obojętnie!

Technologie:

  • Solyte Midsole: zapewnia poprawę stabilności i amortyzacji, a dzięki wykorzystaniu materiału Solyte w konstrukcji podeszwy środkowej w znacznym stopniu wpływa na obniżenie wagi butów.
  • Reafoot GEL Cushioning System: zapewnia amortyzację, neutralizuje wstrząsy podczas biegu.
  • AHAR +: materiał umieszczany w strategicznych miejscach podeszwy zewnętrznej, aby zapewnić niezwykłą trwałość i wytrzymałość, przy jednoczesnym zachowaniu niskiej wagi obuwia.
  • Guidance Line - system zapewnia gładkie przejście fazy uderzenia pięty o podłoże podczas biegania, aż do momentu przejścia na palce przy każdym, kolejnym kroku. Guidance Line pomaga utrzymać naturalny i sprawny sposób chodzenia, zarówno na krótkich jak i długich dystansach.
  • Guidance Trusstic - integruje konstrukcję Guidance Line dla spotęgowania efektywności biegu przy jednoczesnym zachowaniu integralnej struktury podeszwy środkowej.

Parametry:

  • Materiał: 3M Reflective, materiał tekstylny, neopren
  • Podeszwa: Solyte, AHAR+, Light AHAR sponge, moduł Gel
  • Waga: 600g

Rozmiary:

Buty do biegania męskie FuzeX Asics (czarne)