1 Buty do biegania Gel Stratus 2 Asics

Buty do biegania Gel Stratus 2 Asics

Kod produktu: k4hrba4o
Dostępność: W magazynie
Size: *

zł328.85 zł243.64
Ilość:  

Przekonaj się, jak szybko możesz biec, i poczuj radość z biegania w butach Gel Stratus 2 marki Asics. Model ten jest optymalny dla biegaczy o wadze do 75kg, zwłaszcza biegających z pięty, albo do rekreacyjnych startów dla cięższych zawodników. Świetnie się sprawdzi na miejskich nawierzchniach, zapewniając komfortowy trening.

Buty biegowe Gel Stratus 2 posiadają lekką, przewiewną cholewkę, która wykończona została przy użyciu ograniczonej ilości szwów. Jaskrawe kolory i odblaskowe elementy poprawiają Twoją widoczność podczas biegu po zmroku, natomiast dzięki zastosowaniu różnych technologii marki Asics Twoja technika biegu ulegnie znacznej poprawie. Przede wszystkim masz tutaj wysoki poziom amortyzacji, za którą odpowiada system GEL, tłumiący wstrząsy w czasie kontaktu stopy z podłożem oraz podczas faz jej przetaczania. Konstrukcja podeszwy odpowiada naturalnej pracy stóp, natomiast zastosowana w niej guma zwiększa odporność na ścieranie.

Technologie:

  • ASICS GEL - opatentowana konstrukcja wykorzystująca własności specjalnego rodzaju silikonu, który wbudowany w podeszwę środkową tworzy doskonałą amortyzację
  • Guidance Line - konstrukcja podnosząca efektywność naturalnego chodu w całym procesie przetaczania stopy
  • SpEVA® - lekka i sprężysta pianka, która dostarcza odpowiedniej ochrony, a także dynamiki podczas biegu
  • 3M - elementy odblaskowe zwiększające bezpieczeństwo po zmroku
  • Rodzaj stopy: neutralna/supinująca

Rozmiary:

Buty do biegania Gel Stratus 2 Asics