1 Buty damskie Fuzex Lyte Asics (zielone)

Buty damskie Fuzex Lyte Asics (zielone)

Kod produktu: riwR8DYp
Dostępność: W magazynie
Size: *

zł338.00 zł252.60
Ilość:  

Buty FuzeX Lyte marki Asics stworzono z myślą o bieganiu, dlatego też zastosowano w nich doskonałej klasy technologii.

Przede wszystkim but jest lekki i dynamiczny, dzięki czemu doskonale sprawdzi się podczas szybszych treningów, jak i rekreacyjnego joggingu. Za amortyzację odpowiada nowa konstrukcja fuzeGEL, czyli połączenie pianki EVA ze znanym już GEL-em od Asicsa. Ważne jest też to, że fuzeGEL zastosowano na całej długości podeszwy, a pod piętą został użyty taki rodzaj, który ma doskonałe właściwości amortyzujące, natomiast w przedniej części ten fuzeGEL, który świetnie oddaje energię podczas wybicia. Za sprawne przetaczanie stóp w czasie biegu odpowiada system Guidance Line. Ruch nogi będzie więc najbardziej naturalny. Wkładka gwarantuje nie tylko odpowiednie dopasowanie do stopy, ale też swobodną cyrkulację powietrza. Z kolei lekka pianka SOLYTE, która znajduje się wokół pięty, daje Ci stabilność przy lądowaniu. Bezszwowa cholewka idealnie oplata stopę, więc masz pewność zarówno miękkiego dopasowania, jak i wysokiej oddychalności. Bieżnik zaś wykonano z trwałej gumy węglowej AHAR+, która jest bardziej odporna na ścieranie, dzięki czemu buty przetrwają naprawdę długo.

 

Systemy i technologie zastosowane w bucie:

  • FUZEGEL - Nowe i lekkie połączenie GELu z pianką, świetnie tłumi drgania w trakcie lądowania i gwarantuje płynne i dynamiczne przetaczanie.
  • SEAMLESS UPPER - Ograniczona ilość szwów to zwiększony komfort. Cholewka dopasowuje się niczym skarpeta i do tego doskonale wygląda.
  • SOLYTE CRADLE - Gwarantuje stabilny i bezpieczny krok.
  • FULL GROUND CONTACT - Bliższy kontakt z nawierzchnią zachęca do biegania pod wpływem impulsu.
  • Guidance Line - Dla sprawnego przetaczania stopy podczas biegu
  • AHAR+ - Odporny na ścieranie bieżnik.

Buty damskie Fuzex Lyte Asics (zielone)